Dyżury przy uprawach kukurydzy 2018

UWAGA!

Zachowaj szczególną ostrożność, stosuj przepisy jakie obowiązują podczas polowania w nocy!
1. Dyżur powinien trwać minimum 3 godziny.
2. Głównym celem dyżurów jest ochrona upraw przed szkodami dlatego dyżurów nie wstrzymuje zła pogoda. W przypadku braku możliwości wykonywania polowania z przyczyn pogodowych, działania myśliwego powinny polegać na patrolowaniu terenu i płoszeniu dzików.

darz bór!

Zachowaj szczególną ostrożność, stosuj przepisy jakie obowiązują podczas polowania w nocy! 1. Dyżur powinien trwać minimum 3 godziny. 2. Głównym celem dyżurów jest ochrona upraw przed szkodami dlatego dyżurów nie wstrzymuje zła pogoda. W przypadku braku możliwości wykonywania polowania z przyczyn pogodowych, działania myśliwego powinny polegać na patrolowaniu terenu i płoszeniu dzików. darz bór!

Kamionkazasiewy kukurydzy – u P. Podleśnego

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
———– M. Łukasiewicz/ S. Włoch S. Daniewski/ R. Włoch Tomasz Mika/ T. Kosior S. Stolarczyk/ K. Guz Łukasz Mika/ K. Mika K. Kagan/W. Łukasiewicz L. Dziadko/ T. Mika

Kamionka zasiewy kukurydzy u P. S. Miki

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
———– S. Mika K. Sagan Kamil Mika Tomasz Kosior K. Sagan S. Mika S. Stolarczyk

 

Plan dyżurów zasiewy kukurydzy/ u P. Stawickiego amb. 21, 22, 23 Wólka Zabłocka
Poniedziałek/WTOREK
21:00-0:00 00:00-3:00
Styrnik Robert x    
Pydyś Michał x    
Marzęda Piotr   x  
Wójcik Kazimierz   x  
Wtorek/ŚRODA
21:00-0:00 00:00-3:00
Skrzypiec Zbigniew x    
Szypulski Dariusz x    
Zając Stanisław   x  
Kiełsznia Marcin   x  
Środa/CZWARTEK
21:00-0:00 00:00-3:00
Kosiarski Ryszard x    
Włoch Jan x    
Styrnik Robert   x  
Pydyś Michał   x  
Czwartek/PIĄTEK
21:00-0:00 00:00-3:00
Olesiejuk Antoni x    
Guz Grzegorz x    
Wrotniak Marek   x  
Włoch Jan   x  
     
Piątek/SOBOTA
21:00-0:00 00:00-3:00
Sołtys Mirosław x x  
Kucio Adam x x  
Kiełsznia Marcin x x  
     
Sobota/NIEDZIELA
21:00-0:00 00:00-3:00
Skrzypiec Zbigniew x    
Szypulski Dariusz x    
Zając Stanisław   x  
Urban Paweł   x  
     
Niedziela/PONIEDZIAŁEK
21:00-0:00 00:00-3:00
Krakowiak Arek x    
Siwicki Marek x    
Rojek Łukasz   x  
Kosiarski Ryszard   x  
     

Górka Lubartowska zasiewy kukurydzy u P. Walęciuka obw. 117

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
od 21:00 T. Tomasiak B. Woźniak K. Sagan R. Włoch D. Topyła P. Kopeć S. Bogusz

Kowalczyk zasiewy kukurydzy rejon A

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Do 23:00 P. Radomski/ G Malesa R. Czerski/ A. Pijarowski M. Osak/ A. Struski T. Grzegorczyk/ S. Drąg K. Wiącek/ S. Bogusz R. Czerski/ A. Pijarowski Marek Topyła/ Mirek Topyła
Od 23:00 J. Olko/ D. Wiącek K. Wiącek/ S. Bogusz T. Tomasiak/ S. Karczmarz P. Radomski/ G. Malesa K. Wiącek/ D. Wiącek M. Wróblewski / S. Kostrzewa B. Woźniak/

Kowalczyk zasiewy kukurydzy rejon B

godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Do 23:00 A. Struski/ M. Osak T. Grzegorczyk/ S. Drąg M. Szabelski/ B. Sałata D. Wiącek/ T. Nagietowicz T. Nagietowicz/ J. Olko K. Nieścioruk/  S. Bogusz W. Ogrodowski/ J. Baranowski
Od 23:00 T. Nagietowicz/G. Puszkarski K. Nieścioruk/ M. Wróblewski Ł. Rojek/ M. Siwicki A. Olesiejuk/   G. Guz M. Szabelski/ B. Sałata D. Wiącek/ G. Puszkarski T. Tomasiak/ S. Karczmarz

Łowczy Koła

Komentarze są wyłączone.